Çfarë ju afron Zemra.Biz RRETH NESH

www.Zemra.Biz është qendra e Rinisë Shqiptare ne Internet. Ne faqen tonë do te mundë të gjeni muzik shqip, albachat, horoskop, lajmet e fundit si dhe shume argetim te ndryshem - Disponimi Juaj, Knaqësia Jonë..

Me ne Gjithmonë më afër VendLindjes www.Zemra.Biz

AMI PRODUCTIONS Photography

Professional Wedding Photography & Videography - Video & Photo Production tel : +389 70 970 390 Photographer & videographar bei AMI Productions Contact Person "Fisnik Hoda"

Web Design

Web design encompasses many different skills and disciplines in the production and maintenance of websites, Zemra.Biz

www.Zemra.biz

Zemra.biz është qendra e Rinise Shqiptare ne internet. Ne faqen tone do te mund te gjeni muzik shqip, albachat, horoskop, lajmet e fundit sport, si dhe shume argetim te ndryshem..

Zemra Chat

Ketu Gjeni Shoqerin Tuaj.Me ne jeni Gjithmon Pran VendLindjes suaj, Chat Shqip online per Shqiptar falas pa regjistrim . Top Albanian Chat ne Amerik dhe Zvicer, Kosov, Maqedoni Austri Chat Gostivari, Tetova, Shkupi,Vajza Shqiptare Albania Chatroom.

www.Zemra.biz

Eshte nje webfaqe e cila ju mundeson lidhjen mes shqiptareve anembane botes ne nje vend. Kjo webfaqe u krijua nga kerkimi i vazhdueshem per Chat Shqip, Njohje online, Biseda dhe argetim pa fund.Njohje online, Biseda dhe Chat Shqip

Vendi Ku Takohet Rinia

Vazhdoni Edhe Me Tutje Te Jeni Pran Zemra.Biz Vizitorë(e) e/i nderuar, Kemi kënaqësinë t’ju përshëndesim dhe urojmë vizitë të këndshme nëpër faqet tona..

www.Zemra.Biz - Prezenton: AMI Productions

Service - www.Zemra.Biz what we do

Webfaqja jone Zemra.Biz ka vizitore nga mbare bota, shumica jane nga shtetet evropiane por gjithashtu kemi nje numer te konsiderueshem edhe nga shtetet dhe kontinetet tjera, qe ju mundeson te reklamoni bisnesin tuaj ne mbare boten.

AMI PRODUCTIONS PHOTOGRAPHY

Professional Wedding Photography & Videography - Video & Photo Production tel : +389 70 970 390 Photographer & videographar bei AMI Productions Contact Person "Fisnik Hoda"

“Dita më e bukur? Sot.
Pengesa më e madhe? Frika.
Gjëja më e lehtë? Të gabosh.
Gabimi më i madh? Të heqësh dorë.
Rrënja e çdo të keqeje? Egoizmi.
Humbja më e madhe? Mungesa e kurajos.
Profesionistët më të mirë? Fëmijët.
Nevoja e parë? Komunikimi.
Lumturia më e madhe? Të jesh i dobishëm për të tjerët.
Misteri më i madh? Vdekja.
E meta më e keqe? Të qenit pa humor.
Personi më i rrezikshëm? Ai që gënjen.
Ndjenja më e shëmtuar? Mëria.
Dhurata më e bukur? Falja.
Ajo më e paçmuara? Familja.
Ndjenja më e kënaqshme? Paqja e brendshme.
Pritja më e mirë? Buzëqeshja.
Ilaçi më i mirë? Optimizmi.
Kënaqësia më e madhe? Detyra e kryer.
Forca më e madhe? Besimi.
Gjëja më e bukur në botë? Dashuria në FAMILJEN time.”
www.Gostivari.Ch

www.Sprit.Org

Mehr als 30.000 Webmaster setzen auf unsere Dinste.Unsere Services sind vielfach von großen Unternehmen und öffentlichen Einrichtungen evaluiert worden und bewähren sich dort seit mehr als 10 Jahren. Darunter öffentliche Einrichtungen wie das BundesrechenzentrumMinisterien, politische Parteien, Banken wie BAWAGKonzerne wie ABBSony Music Europe, bekannte Firmen wie Conrad Elektronik und Meinl am Graben, Museen wie das Naturhistorische Museum, sowie UniversitätenKrankenhäuser und viele andere. Das liegt unter anderem an unseren hohen Sicherheitsvorkehrungen in der Domainverwaltung und an unserem Kunden-Support. Bei uns werden Sie nicht von einem unpersönlichen Callcenter betreut, sondern von Mitarbeitern, die Ihnen auch im Detail weiterhelfen, ohne Sie ständig weiterzuverbinden.

 • "Zemra.Biz eshte platforma e vetme shqiptare per chat shqip dhe ju mundeson te chatoni me shqiptar nga te gjith trevat dhe ne cdo vend te botes! Njohje online vetem ne chat shqiptar 100% falas dhe pa rregjistrim. Eja dhe behu pjese"

  www.Zemra.Biz
 • "Pak me poshte do gjeni 3 platforma te ndryshme ku mund te chatosh. Te shoqeruar me ikonen perkatese se nga cila paisje mund te chatosh! Zgjidh ate qe te pelqen ty me shume :)"

  www.Zemra.Biz
 • "Ju sygjerojme te perdorni kete platforme per stabilitet me shume!."

  www.Zemra.Biz

Kush jemi ne: Meet our team

Ne kohen e fundit gjithcka behet ONLINE. Shumica e kompanive apo bisneseve te ndryshme e perdorin internetin si nje nder faktoret kryesore per shitblerje, kerkim, apo informim.Zemra.Biz eshte qendra e Rinise Shqiptare ne internet. Ne faqen tone do te mund te gjeni muzik shqip, albachat, horoskop, lajmet e fundit si dhe shume argetim te ndryshem.Me ne Jeni Gjithmone Pran Vendlindjes.

E. ReçanaLi

Web Admin

Zemra.Biz Team

Graphic Design

E. ReçanaLi

Web Developer

Çfarë bëjmë ne: Disa nga punimet tona

Në këtë kategori do të keni mundësine te shikoni disa nga punimet tona ku edhe do të mund te orientoheni per ideimin e faqes tuaj. Ne jemi në dispozicionin tuaj per të dëgjuar dhe ideuar faqen tuaj sipas deshirave dhe nevojave tuaja per biznesin tuaj.Per cdo problem,​ ankese,​ kerkese apo sugjerim mund te -​ kontaktoni staffin e Zemra.Biz

 • "O Allah! Ti je Sunduesi. Nuk ka të adhuruar tjetër përveç Teje. Ti je Zoti im e unë robi Yt. I kam bërë padrejtësi vetes dhe e pranoj gjynahun tim. Prandaj, më fal të gjitha gjynahet e mia, sepse askush nuk mund të m’i falë gjynahet përveç Teje."

  www.Pendohu.Net
 • "I Shenjtë je o Allah, me gjithë lavdinë Tënde! I bekuar është emri Yt, e lartë është madhështia Jote dhe nuk ka të adhuruar tjetër përveç Teje!"

  www.Pendohu.Net
 • "O Allah! Më largo nga mëkatet e mia, ashtu siç e ke larguar Lindjen nga Perëndimi. O Allah! Më pastro nga mëkatet e mia, ashtu siç pastrohet papastërtia nga rroba e bardhë. O Allah! Laji me ujë, borë dhe akull mëkatet e mia!"

  www.Pendohu.Net

Hite Shqip, Muzik Shqip, Tekste Shqip, Shkarko Muzik www.Zemra.Biz

www.Zemra.Biz

Mp3 Shqip

Muzika e Shqipërisë (Albanian: Muzika Shqiptare) është e lidhur me vendin e Shqipërisë dhe komunitetet shqiptare. Muzika ka një traditë të gjatë në vend dhe dihet për diversitetin e saj rajonal, nga Ghegët në veri deri te Toskat në Jug. Kjo është një pjesë integrale e identitetit kombëtar, i ndikuar fuqishëm nga historia e gjatë dhe e trazuar e vendit, gjë që i detyroi shqiptarët të mbrojnë kulturën e tyre nga sunduesit e tyre duke jetuar në male rurale dhe të largëta.Quelle: teksteshqip.com

www.Zemra.Biz

Mp3 Shqip - Hitet e fundit

Arshiva me e madhe e Muzikes Shqipe, tek ne mund te ndegjoni ose shkarkoni mbi 25000 kenge shqip te gjitha koherave dhe zhandreve, mp3 shqip 2019.Zemra.Org Ju mundeson muzik shqip 2019, mp3 shqip, kenge shqip, shqip mp3, shkarko muzik shqip 2019, mp3 music, shkarko mp3.Quelle:zemra.org/muzik-shqip

www.Zemra.Biz

Muzikpapare - Top Hitet e Fundit

Ideja është, bashkimi i muzikës, chatit dhe televizionit shqiptar në një faqe pa pasur nevojë që të bëni ndonjë shkarkim. Mundësi prezantimi dhe diskutimi do të kenë të gjithë personat që frekuentojnë chat dhe librin tonë nëpërmjet kategorive të veçanta. Jemi të pavarur dhe nuk i takojmë asnjë organizate qeveritare apo joqeveritare!Quelle:muzikpapare.com

www.Zemra.Biz

Disponohu · Hite Falas ·

Mp3 Shqip, Muzik Shqip, Video Shqip, Muzik Shqip 2019, Video Klipe Shqip, Filma Shqip, Humor Shqip, Forum Shqip, Chat Shqip, Femra Shqiptare, Filma me titra shqip, Disponohu.Net.... Chat Shqip...Quelle:Disponohu.net

Zemra Chat ALbaChat

Open map

Go to Top